بهترین مرکز قلب با حضور برترین متخصصین قلب و عروق
Search
بهترین مرکز قلب با حضور برترین متخصصین قلب و عروق

بهترین فوق تخصص قلب تهران

آیا به دنبال یک دکترقلب خوب برای بررسی سلامت قلبتان میگردید؟ آیا پزشکی که به او مراجعه کرده اید از شما قطع امید کرده و درمانی برای شما سراغ ندارد؟ آیا مطمئنید که بهترین فوق تخصص قلب تهران نیز همین حرف را به شما میزند ؟ و یا درمانی خاص برای شما درنظر گرفته است ؟

ما بحث خود را با خاطره ای از مشکل قلبی یکی از بیماران در کلینیک قلب دکتر هومان شروع می کنیم. در این مطلب خاطره و تجربه یکی از بیماران به نام خانم مریم موسوی از شیراز را برایتان شرح می دهیم .

این شخص از مشکل قلبی خود اطلاع نداشت و ده روز پس از به دنیا آوردن فرزند سوم خود ، احساس سرگیجه ، خستگی وحالت تهوع شدیدی داشت. اما وی روزها علائم را نادیده گرفت و فکر کرد این فقط حس سو هاضمه است. در واقع ، او به حمله قلبی شدید دچار شده بود و این دیر اقدام کردن نیز بر شدت حمله موثر بود.

مریم می گوید: “من این علائم را می دانستم اما حاضر نبودم باور کنم که این مسئله به اندازه سکته قلبی جدی است. درد من شدید شد و به پشت و فک من گسترش یافت و من حتی نمی توانستم انگشتانم را حرکت دهم. من خیلی ترسیده بودم.”

اما بهترین متخصصان قلب و عروق  ، با کمک خدا و با وجود انسداد 100 درصدی در یک رگ ،  در کمال ناباوری جریان خون در عضله قلب وی را با موفقیت درمان کردند و توانستند او را به زندگی برگردانده و  طی یک فرآیند زندگی دوباره به قلب ببخشند.

تجربه مریم یک تجربه منحصر به فرد نیست. و این به منزله هشدار برای همه زنان است که پزشک مناسب و نوع رابطه شما با او می تواند تفاوت بین پیروزی و شکست در نبرد علیه بیماری قلبی باشد.

بهترین فوق تخصص قلب تهران

 

معیار های یافتن بهترین فوق تخصص قلب تهران : اخلاق کاری پزشک

بهترین فوق تخصص قلب تهران

یافتن پزشکی که با او احساس راحتی کنید و سبک ارتباطی او با شما مطابقت داشته باشد یکی از مهمترین عوامل در انتخاب پزشک مناسب برای درمان سلامت قلب شماست. آیا شخصی را که بسیار روراست باشد ترجیح می دهید؟ آیا رفتار دوستانه او برای شما مهم است؟ آیا ترکیبی از آن ویژگی ها و صفات به آنچه می خواهید نزدیک است؟

فقط شما می توانید به این سوالات پاسخ دهید ، بنابراین موظف نیستید حتما به جایی مراجعه کنید که هیچ ارتباطی با ویژگی های رفتاری شما ندارد. پس ادعای هرکسی را درباره بهترین بودن باور نکنید.  بهترین پزشک برای دوست شما ممکن است برای شما بدترین باشد. بنابراین از پرسیدن سوالات زیادی خجالت نکشید. تحقیق کنید ، با لیستی از سوالات آماده وارد شوید و در صورت لزوم از پزشک توضیح بخواهید.

کلینیک قلب و عروق دکتر هومان با داشتن پزشکانی با حوصله و پرسنلی محترم ، در خدمت شما عزیزان هستند تا محیطی آرامش بخش را برای شما فراهم کنند.

معیار های یافتن بهترین فوق تخصص قلب تهران : تخصص پزشک

بهترین فوق تخصص قلب تهران

شما تحقیق خود را انجام دادید و پزشکی را پیدا کردید که می توانید با او آزادانه ارتباط برقرار کنید. اما مشخص است که این پزشک فوق العاده در بیماری شما تخصص ندارد. حالا چی؟

چند مرحله برای یافتن یک متخصص وجود دارد:

با پزشک عمومی خود شروع کنید. اگر مدت زمان طولانی است که به پزشک عمومی خود مراجعه می کنید ، آنها باید درک خوبی از سابقه پزشکی شما داشته باشند و به راحتی می توانند اطلاعات شما را برای بازبینی متخصص سازماندهی و آماده کنند.

پزشک عمومی شما احتمالاً چندین متخصص واجد شرایط برای انتخاب شما دارد. به سادگی نیازها و مشکلات خود را به اشتراک بگذارید تا پزشک بتواند به شما کمک کند و کسانی را که مناسب نیستند از لیست شما حذف کند.

البته که جستجو نباید به همین جا ختم شود. خودتان هم باید درمورد متخصصان تحقیق کنید. یک مکان خوب برای شروع ، بیمارستان های منطقه شما و بررسی شرح حال افراد دیگر است.

معیار های یافتن بهترین فوق تخصص قلب تهران : بررسی نظر دیگر پزشکان

اگر نظر پزشک، نظر پزشکان دوم ، سوم یا چهارم لازم است تعجب نکنید! چرا که باید قبل از دریافت درمان مورد نیاز پزشک به اطمینان کافی برسد. قبل از اینکه خانم بیماری خانم مریم موسوی که در ابتدای متن توضیح دادیم تشخیص داده شود ، نظر سه پزشک بررسی شد. اگر این نظر ها لازم نبود، پزشکان به درمان غلط ادامه می دادند و شاید مریم دیگر زنده نبود. او می گفت: “اگر برای شنیدن نظر دیگر پزشکان و آزمایش های بیشتر مجبور نمی شدم، می توانستم به راحتی مرده باشم.

پزشکان کلینیک قلب و عروق دکتر هومان ، همگی در جهت درمان مشکلات قلبی شما تلاش کرده و تا نسبت به تشخیص بیماری شما مطمئن نشوند، درمانی را به شما تجویز نمی کنند.

چگونه بهترین فوق تخصص قلب و عروق را پیدا کنیم؟

 

بهترین فوق تخصص قلب تهران

 

به جای اعتماد به Google برای یافتن بهترین پزشک در منطقه خود ، سعی کنید ابتدا با دوستان و خانواده خود صحبت کنید. همچنین پزشکان کلینیک قلب دکتر هومان  ، توصیه می کنند که با یک بیمارستان محلی تماس بگیرید.

دکتر هومان می گوید: “بیمارستان ها معمولاً در ارجاع دادن عالی هستند.” “پزشک عمومی شما نیز می تواند یک منبع عالی باشد.”

در اولین قرار ملاقات با پزشک جدید خود ، سوالاتی را از شما می پرسد و سعی می کند مهمترین جزئیات سابقه پزشکی شما را بررسی کند.

طبق نظر بهترین فوق تخصص قلب تهران: “یك پزشك خوب وقت خود را با بیمار سپری خواهد كرد تا به تمامی سوالات و نگرانی های آنها پاسخ دهد.

مهم: نگران تغییر پزشک خود نباشید. اگر احساس می کنید پزشک مناسب شما نیست ، بدون تردید پزشک خود را عوض کنید. از نظر بهترین متخصص قلب در کلینیک دکتر هومان، این تغییر معمولاً نتیجه درستی برای بیمار و پزشک ب همراه دارد.

چگونه می توان با دکتر قلب خود رابطه مثبت برقرار کرد؟

آن دسته از افراد که از بیماری قلبی رنج می برند ارزش برقراری رابطه مثبت و اعتماد به متخصص قلب را از بقیه بهتر می دانند. دریافت تشخیص بیماری قلبی می تواند ترسناک و ناراحت کننده باشد. اما وقتی با متخصص قلب و عروق خود رابطه مثبت و موثقی داشته باشید ، کنترل این تجربه کمی راحت تر می شود.

چگونه بیمار خوبی باشیم؟

صداقت رمز رابطه مثبت بیمار و پزشک است. اگرچه به اشتراک گذاشتن جزئیات تاریخچه پزشکی خانوادگی ، عادات غذایی و ورزش (یا فقدان آن) می تواند ترسناک باشد ، اما همه این اطلاعات از اطلاعات بسیار مهم در تشخیص بیماری توسط بهترین متخصص قلب هستند.

برخی از بیماران بعضی موارد مثل خوردن زیاد فست فود را از پزشک پنهان می کنند و این موضوع ایجاد اعتماد دو طرف را دشوار می کند.  

همچنین آمدن برای قرار ملاقات نیز ارتباط شما را تقویت می کند. با رزرو جلسه بعدی خود ، بنشینید و لیست داروهای خود را با دوزهای دقیق بنویسید. به این ترتیب ، دفعه دیگر که به پزشک مراجعه می کنید ، گیج نمی شوید.

بهترین متخصص قلب و عروق در کلینیک دکتر هومان می گوید: “علاوه بر داروها ، به علائم مربوط به قلب که از آن رنج می برید ، توجه داشته باشید.” “هر چیزی که می توانید به ما بگویید تا در درمان بیماری شما کمک کند.”

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید